Alfa Romeo Giulia Fiyatı Özellikleri

2019 Alfa Romeo Giulia, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada büyük bir heyecanla bekleniyor. Öngörüler ile yeni serinin 2019 yılı ortalarına doğru dünya ticaretinde yerini alacağı yönünde.

İtalyan üretimi ve teknolojisinin yepyeni bir tasarım olan 2019 Alfa Romeo Giulietta serisinin ayrıca merakla beklenen en yeni 5 kapılı BMW Sedan serisinden önce dünya piyasalarına girmesi öngörülüyor.

 Alfa Romeo Giulietta Modeli Teknik Özellikleri

Alfa Romeo Giulia Fiyatı Özellikleri

Yeni modelin özellikleri hakkında üretici şirket tarafından henüz kesin bilgiler sunulmadı. Dünyaca ünlü otomobil haber şirketlerinden Automotive News, haber kaynağında sunduğu habere göre yeni serinin 2019 yılının ortalarında satışa sunulacağı ve bu yeni serinin ayrıca bazı modeller ile rekabet içerisinde olacağı belirtilmiştir.

 

2019 Alfa Romeo Giulia’ın uygun fiyat tarifesi ile gerek sportif görünümü gerek daha estetik gerekse göze hitap edici olması sebebiyle, potansiyel alıcıları tarafından da yoğun bir şekilde talep ve ilgi görmesi bekleniyor.

Alfa Romeo Giulietta 

Yapılan araştırmalar ve beklentiler, yeni serinin 2.9 litrelik çift turbo ve V6 ünite teknik özelliği ile dünya piyasalarında yerini alması bekleniyor. Pasif ve aktif çok yüksek kaliteli, en son sistem güvenlik teknolojisine sahip olması ile öngörülen yeni modelin, 6 adet son teknolojik sistemli hava yastığına, ESC dinamik sağlam direksiyonu ve aktif kullanım kolaylığı gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Orta sınıf düzeyinde yakıt tüketim özelliği olması ile beklenen 2019 Alfa Romeo Giulietta serisinin çok farklı ve çeşitli motor sistemlerine sahip olması ile yakıt tüketimi konusunda da sevenlerini memnun edeceği öngörülüyor.

 

2018 Alfa Romeo Giulietta fiyatı 1.4 Super TCT: 133.500 TL

2018 Alfa Romeo Giulietta fiyatı 1.6 JTD Progression: 114.000 TL

2018 Alfa Romeo Giulietta fiyatı 1.6 JTD Progression TCT: 131.500 TL

2018 Alfa Romeo Giulietta fiyatı 1.6 JTD Super TCT: 141.500 TL

 

Türkiye Piyasasında Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Ülkemizde de merakla beklenen ve birçok genel özellikleri sayesinde çok ciddi anlamda ilgi görmesi beklenen 2019 Alfa Romeo Giulietta modeli, Türkiye piyasasında kesin olarak ne zaman yer alacağı hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak haber kaynağında belirtilen 2019 yılının ortalarında satışa sunulması planlanan yeni modelin en geç 2019 yılı Temmuz ayına doğru Türkiye’de satışa çıkarılması bekleniyor. Sportif duruşu ile her yaştan kullanıcılara hitap etmesi, 2019 Alfa Romeo Giulietta serisinin Türkiye piyasasında da yeni satış rekorları kıracağı bekleniyor.

kaynak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Don`t copy text!